
Duvo Plus Tonya Toothpaste Treat For Medium And Large Breeds 13.5cm 3 Pieces
with: Fruits, Gluten Free
from9,80 € at 2 stores
Duvo Plus Garden Bites Dog Treat Small Breeds 500gr 50 Pieces
with: Vegetables, Gluten Free
16,50 € 33 €/kg



Duvo Plus Garden Dog Treat for Large Breeds with Cereals 80g 24 Pieces
with: Cereals
85,90 € 1.073,75 €/kg
Duvo Plus Dog Treats in Stick for Medium Breeds with Beef and Cereals 32g
with: Beef / Cereals
5,90 € 184,38 €/kgDuvo Plus Dog Treat 394g 20 Pieces
23,90 € 60,66 €/kgDuvo Plus Garden Dog Treat Large Breeds Gluten Free with Vegetables 80g 24 Pieces
with: Vegetables, Gluten Free
85,90 € 1.073,75 €/kgDuvo Plus Garden
73,90 € 923,75 €/kgDuvo Plus Dog Treats 360g 4 Pieces
24,90 € 69,17 €/kgDuvo Plus Garden Dog Treat for Medium and Large Breeds Gluten Free with Vegetables Fruits and Banana 150g 14 Pieces
with: Vegetables / Fruits / Banana, Gluten Free
24,90 € 166 €/kgDuvo Plus Dog Treat Small Breeds Gluten Free with Vegetables 150g 270 Pieces
with: Vegetables, Gluten Free
65,90 € 439,33 €/kgDuvo Plus Dog Treat 12.5cm 55g
7,90 € 143,64 €/kgDuvo Plus Dog Treat Medium Breeds 10cm 500g 10 Pieces
with: Vegetables / Banana / Fruits, Gluten Free
15,50 € 31 €/kg