1. Gkm Ponytail Human Hair Keratin Kanekalon Curly Nest System 50cm Code T2 27 613

    0

  2. L'Oréal Professionnel Serie Expert New Pro Longer Hair Mask 250ml

    0

  3. Lavish Care Deluxe

    0

  4. Kyana Bio-Friendly Hair Brush

    0

  5. Turban Sleep Cap Cotton Lycra Satin Lined Black Hair Headband

    0

  6. Kérastase Densifique Bain Densite Shampoos against Hair Loss for All Hair Types 250ml
    Shampoos

    Kérastase Densifique Bain Densite Shampoos against Hair Loss for All Hair Types 250ml

    Treatment: Hair Loss, Hair Type: All Types

    23,50 €17,39 € 69,56 €/lt

    0

  7. Ponytail Gkm Brazilian Wave Synthetic Human Keratin Hair Kanekalon No Frizz No Shine No Tangles Curly Nest System 71 Cm Code #t103/60

    0

  8. L'Oréal Professionnel 9

    0

  9. Dabur Amla 100ml
    Hair Oils

    Dabur Amla 100ml

    Action: Repair

    5,50 €3,00 € 30 €/lt

    0

  10. Synthetic Ponytail Hairpiece Vang Type Blonde Colour 27h6133

    0

  11. Kérastase Curl Manifesto Hair Mask 200ml
    Hair Masks

    Kérastase Curl Manifesto Hair Mask 200ml

    for Hydration

    40,40 €32,32 € 161,6 €/lt

    0

  12. Kemei Hair Multistyler for Curls 13mm 59W KM-4083

    0

  13. The Ordinary Multi-Peptide for Hair Density 60ml

    0

  14. Lavish Care Clay Pomade Clay 100gr

    0

  15. Beauty Salon Hair Brush

    0

  16. Thin Plastic Hair Headband 1 Piece

    0

  17. Extension In Light Blonde Colour 50cm

    0

  18. Kérastase Soleil Shampoos Reconstruction/Nourishment & Hydration for All Hair Types 250ml

    0

  19. Ponytail Synthetic Hair Kanekalon High Quality Comb-in Nest Water Wave Black #1b 50cm

    0

  20. L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Rich Hair Mask 250ml

    0

  21. Schwarzkopf Igora Royal 9-0 Very Light Blonde

    0

  22. Kérastase Chroma Absolu 210ml
    Hair Oils

    Kérastase Chroma Absolu 210ml

    Action: Color Protection

    37,40 €34,70 € 165,24 €/lt

    0

  23. Demeliss Electric Diffuser 2000W

    0

  24. Lavish Care Styling Wax 100gr
    Hair Waxes, Clays & Pomades

    Lavish Care Styling Wax 100gr

    Strong Hold, for Shine, Base Water

    11,90 € 110 €/kg

    0

  25. Beauty Salon Hair Brush

    0

  26. Black Hair Bandana

    0

  27. Synthetic Ponytail Natural Keratin Hair Kanekalon Nest System 50 cm Code 4

    0

  28. Wella Welloxon Perfect Colour Activator Cream 20Vol 1000ml

    0

  29. Kérastase Resistance Extentioniste Hair Mask 200ml
    Hair Masks

    Kérastase Resistance Extentioniste Hair Mask 200ml

    Application:on Scalp

    47,34 €35,15 € 175,75 €/lt

    0

  30. Ponytail Gkm Synthetic Human Hair Keratin Kanekalon No Frizz No Shine No Tangle Straight System Nest 71 Cm Code 2

    0

  31. L'Oréal Professionnel Vitamino Color Refill Shampoos for Coloured Hair 1000ml

    0

  32. Synthetic Ponytail Hairpiece with Curly Hair Blonde Shade Code 25

    0

  33. Schwarzkopf Osis+ Thrill Texture
    Hair Waxes, Clays & Pomades

    Schwarzkopf Osis+ Thrill Texture

    Strong Hold, for Shine

    6,61 €5,29 €

    0

  34. Beauty Salon Hair Brush

    0

  35. Black Hair Turban

    0

  36. L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Hair Mask 250ml
    Hair Masks

    L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Hair Mask 250ml

    for Color Protection

    27,07 €19,71 € 78,84 €/lt

    0

  37. Kemei Double Waver KM-2022

    0

  38. Olaplex No3 Hair Perfector Hair Serum 20ml
    Hair Serums

    Olaplex No3 Hair Perfector Hair Serum 20ml

    for Strengthening

    8,55 €7,93 €

    0

  39. Synthetic Ponytail Natural Keratin Hair Kanekalon Nest System Shade Dark Brown Code 2 Length 50 cm

    0

  40. Wella Blondor 7 Hair Dye

    0

  41. Kérastase Chronologiste Huile de Parfum Dry Hair Oil 75ml
    Hair Oils

    Kérastase Chronologiste Huile de Parfum Dry Hair Oil 75ml

    Action: Strengthening

    52,47 €48,68 € 649,07 €/lt

    0

  42. Postiche Ponytail Synthetic Hair Kanekalon High Quality Comb Nest Loose Curl Dark Red Burgundy #t1b/bug 50cm

    0

  43. Kérastase Première Refill Shampoos Reconstruction/Nourishment for Damaged Hair 500ml

    0

  44. STMNT Matte

    0

  45. Schwarzkopf Scalp Clinix Scalp Massager

    0

  46. White Hair Bandana

    0

  47. Kérastase Resistance Force Architecte Hair Mask 200ml
    Hair Masks

    Kérastase Resistance Force Architecte Hair Mask 200ml

    for Repairing

    37,89 €31,64 € 158,2 €/lt

    0

  48. Gkm Synthetic Human Hair Keratin Kanekalon Straight Blonde Colour Ponytail Code 6-13 Nest System

    0