Body Moisturisers
7 products

Blue Scents Golden Honey & Argan Oil Moisturizing & Anti-aging Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 300ml
Anti-aging, for All Skin Types Skin
9,79 € 32,63 €/lt


Blue Scents Pure Moisturizing & Anti-Aging Body Lotion with Shea Butter for Dry & Sensitive Skin 300ml
Anti-aging, for Dry / Sensitive Skin
8,60 € 28,67 €/lt
Blue Scents Dark Cherry Moisturizing & Anti-aging Body Lotion with Shea Butter for Dry & Sensitive Skin 300ml
Anti-aging, for Dry / Sensitive Skin
8,99 € 29,97 €/lt
Blue Scents Moisturizing & Anti-aging Body Butter with Gardenia Perfume 300ml
Anti-aging
9,59 € 31,97 €/lt



