Body Moisturisers
14 products
- Top User Rated
Top User RatedLavish Care Pistachio Gelato Moisturizing Body Lotion for Very Dry Skin 300ml
Hydration, for Very Dry Skin
5,69 € 18,97 €/lt 
La Roche Posay Lipikar Urea 10% Moisturizing Lotion Body with Urea for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 400ml
Hydration, for Dry / Very Dry / Sensitive Skin
25,99 € 64,98 €/lt
Caudalie Vinotherapist Moisturizing Body Cream with Shea Butter for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 250ml
Hydration, for Very Dry / Sensitive / Normal / Dry Skin
19,90 € 79,6 €/lt
Caudalie The Des Vignes Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for Dry Skin 200ml
Hydration, for Dry Skin
14,40 € 72 €/lt
Blue Scents Golden Honey & Argan Oil Moisturizing & Anti-aging Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 300ml
Anti-aging, for All Skin Types Skin
9,79 € 32,63 €/lt

Blue Scents Pure Moisturizing & Anti-Aging Body Lotion with Shea Butter for Dry & Sensitive Skin 300ml
Anti-aging, for Dry / Sensitive Skin
8,60 € 28,67 €/ltCaudalie Vinohydra Sorbet Moisturizing Body Serum for Normal & Sensitive Skin 60ml
Hydration, for Normal / Sensitive Skin
15,99 € 266,5 €/ltBlue Scents Dark Cherry Moisturizing & Anti-aging Body Lotion with Shea Butter for Dry & Sensitive Skin 300ml
Anti-aging, for Dry / Sensitive Skin
8,99 € 29,97 €/ltCaudalie Vinotherapist Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 200ml
Hydration, for Normal / All Skin Types / Dry Skin
14,40 € 72 €/ltBlue Scents Moisturizing & Anti-aging Body Butter with Gardenia Perfume 300ml
Anti-aging
9,59 € 31,97 €/lt



