Body Moisturisers
6 products
Popular

Caudalie Vinotherapist Moisturizing Body Cream with Shea Butter for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 250ml
Hydration, for Very Dry / Sensitive / Normal / Dry Skin
19,90 € 79,6 €/lt
Caudalie The Des Vignes Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for Dry Skin 200ml
Hydration, for Dry Skin
14,40 € 72 €/lt
Blue Scents Golden Honey & Argan Oil Moisturizing & Anti-aging Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 300ml
Anti-aging, for All Skin Types Skin
9,79 € 32,63 €/lt
Caudalie Vinohydra Sorbet Moisturizing Body Serum for Normal & Sensitive Skin 60ml
Hydration, for Normal / Sensitive Skin
15,99 € 266,5 €/lt
Caudalie Vinotherapist Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 200ml
Hydration, for Normal / All Skin Types / Dry Skin
14,40 € 72 €/lt



