Body Moisturisers
14 products
Popular

Lavish Care Twilight Moisturizing Body Lotion with Aloe Vera for Very Dry Skin 300ml
Hydration, for Very Dry Skin
5,79 € 19,3 €/lt- Top User Rated
Top User RatedLavish Care Pistachio Gelato Moisturizing Body Lotion for Very Dry Skin 300ml
Hydration, for Very Dry Skin
5,69 € 18,97 €/lt 

Lavish Care Sweet Vanilla Woods Moisturizing Body Lotion for All Skin Types 300ml
Hydration, for All Skin Types Skin
4,49 € 14,97 €/lt


Caudalie Vinotherapist Moisturizing Body Cream with Shea Butter for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 250ml
Hydration, for Very Dry / Sensitive / Normal / Dry Skin
19,90 € 79,6 €/ltCaudalie The Des Vignes Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for Dry Skin 200ml
Hydration, for Dry Skin
14,40 € 72 €/ltCaudalie Vinohydra Sorbet Moisturizing Body Serum for Normal & Sensitive Skin 60ml
Hydration, for Normal / Sensitive Skin
15,99 € 266,5 €/ltCaudalie Vinotherapist Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 200ml
Hydration, for Normal / All Skin Types / Dry Skin
14,40 € 72 €/ltLavish Care Sweet Citrus Garden Moisturizing Body Lotion for All Skin Types 300ml
Hydration, for All Skin Types Skin
6,20 € 20,67 €/lt



