Body Moisturisers
14 products

Pharmasept Balance Moisturizing Body Cream with Urea & Shea Butter for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 250ml
Hydration, for Dry / Very Dry / Sensitive Skin
10,59 € 42,36 €/lt
Caudalie Vinotherapist Moisturizing Body Cream with Shea Butter for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 250ml
Hydration, for Very Dry / Sensitive / Normal / Dry Skin
19,90 € 79,6 €/lt
CeraVe SA Smoothing Cream Body Restoring Cream with Urea & Shea Butter for Dry/Very Dry Skin 177gr
Regeneration, for Dry / Very Dry Skin
13,64 € 77,06 €/kg
CeraVe Intensive Moisturizing Body Cream with Shea Butter for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 340gr
Hydration, for Dry / Very Dry / Sensitive Skin
18,30 € 53,82 €/kg
CeraVe Intensive Moisturizing Body Lotion with Urea Ceramides & Shea Butter for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 236ml
Hydration, for Dry / Very Dry / Sensitive Skin
16,99 € 71,99 €/lt
Caudalie The Des Vignes Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for Dry Skin 200ml
Hydration, for Dry Skin
14,40 € 72 €/lt
Blue Scents Golden Honey & Argan Oil Moisturizing & Anti-aging Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 300ml
Anti-aging, for All Skin Types Skin
9,79 € 32,63 €/ltBlue Scents Pure Moisturizing & Anti-Aging Body Lotion with Shea Butter for Dry & Sensitive Skin 300ml
Anti-aging, for Dry / Sensitive Skin
8,60 € 28,67 €/ltBlue Scents Dark Cherry Moisturizing & Anti-aging Body Lotion with Shea Butter for Dry & Sensitive Skin 300ml
Anti-aging, for Dry / Sensitive Skin
8,99 € 29,97 €/ltCaudalie Vinotherapist Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 200ml
Hydration, for Normal / All Skin Types / Dry Skin
14,40 € 72 €/ltAnaplasis Multi Vitamin Watermelon Moisturizing Body Butter with Shea Butter for Very Dry Skin 80ml
Hydration, for Very Dry Skin
3,00 € 37,5 €/ltAnaplasis Mastic Moisturizing & Anti-Aging Body Butter with Shea Butter for All Skin Types 200ml
Anti-aging, for All Skin Types / Very Dry Skin
7,56 € 37,8 €/lt



