Body Moisturisers

- Top User Rated
Top User RatedCeraVe Moisturizing Body Lotion with Ceramides for Dry/Very Dry Skin 236ml
Hydration, for Dry / Very Dry Skin
12,90 € 54,66 €/lt 
Lavish Care Twilight Moisturizing Body Lotion with Aloe Vera for Very Dry Skin 300ml
Hydration, for Very Dry Skin
5,79 € 19,3 €/lt
Lavish Care Pistachio Gelato Moisturizing Body Lotion for Very Dry Skin 300ml
Hydration, for Very Dry Skin
5,69 € 18,97 €/lt
Lavish Care Midnight Blossom Moisturizing Body Lotion with Aloe Vera 300ml
Hydration
5,80 € 19,33 €/lt

Lavish Care Sweet Vanilla Woods Moisturizing Body Lotion for All Skin Types 300ml
Hydration, for All Skin Types Skin
4,49 € 14,97 €/ltLa Roche Posay Lipikar Urea 10% Moisturizing Lotion Body with Urea for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 400ml
Hydration, for Dry / Very Dry / Sensitive Skin
25,99 € 64,98 €/ltLavish Care Coconut Bay Treasure Moisturizing Body Lotion for All Skin Types 300ml
Hydration, for All Skin Types Skin
5,99 € 19,97 €/ltLavish Care Daiquiri Pasion Moisturizing Body Lotion with Aloe Vera for All Skin Types 300ml
Hydration, for All Skin Types Skin
5,79 € 19,3 €/ltCeraVe Intensive Moisturizing Body Lotion with Urea Ceramides & Shea Butter for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 236ml
Hydration, for Dry / Very Dry / Sensitive Skin
16,99 € 71,99 €/ltLa Roche Posay Lipikar Urea 10% Moisturizing Lotion Body with Urea for Dry/Very Dry & Sensitive Skin 200ml
Hydration, for Dry / Very Dry / Sensitive Skin
18,40 € 92 €/ltCaudalie The Des Vignes Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for Dry Skin 200ml
Hydration, for Dry Skin
14,40 € 72 €/ltBlue Scents Golden Honey & Argan Oil Moisturizing & Anti-aging Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 300ml
Anti-aging, for All Skin Types Skin
9,79 € 32,63 €/ltBlue Scents Pure Moisturizing & Anti-Aging Body Lotion with Shea Butter for Dry & Sensitive Skin 300ml
Anti-aging, for Dry / Sensitive Skin
8,60 € 28,67 €/ltBlue Scents Dark Cherry Moisturizing & Anti-aging Body Lotion with Shea Butter for Dry & Sensitive Skin 300ml
Anti-aging, for Dry / Sensitive Skin
8,99 € 29,97 €/ltCaudalie Vinotherapist Moisturizing Body Lotion with Shea Butter for All Skin Types 200ml
Hydration, for Normal / All Skin Types / Dry Skin
14,40 € 72 €/ltLavish Care Sweet Citrus Garden Moisturizing Body Lotion for All Skin Types 300ml
Hydration, for All Skin Types Skin
6,20 € 20,67 €/lt



