
Hershey Chocolate Milk 137gr
6,50 € 47,45 €/kg

Hershey Milk Chocolate Bags 170gr
8,90 € 52,35 €/kg
Hershey's Wafer Triple Chocolate 102g
3,90 € 38,24 €/kg
Hershey Chocolate Milk 40gr
2,99 € 74,75 €/kg

Hershey Bar Chocolate Milk 40gr
1,05 € 26,25 €/kgHershey Chocolate 50gr
1,20 € 24 €/kgHershey Bar White Chocolate 95gr
6,50 € 68,42 €/kgHershey Chocolate Milk 73gr
5,50 € 75,34 €/kgHershey's Wafer Milk Chocolate 102g
3,90 € 38,24 €/kgHershey's Peanut Wafer 102g
3,90 € 38,24 €/kgHershey Sugar-Free 85gr
7,99 € 94 €/kg