1. Pixi Glow Tonic Facial Toning Lotion with Glycolic Acid 100ml

    0

  2. Pixi Clarity Facial Toning Liquid With Salicylic Acid & AHA 100ml

    Pixi Clarity Facial Toning Liquid With Salicylic Acid & AHA 100ml

    με Salicylic Acid & AHA

    16,50 €13,78 € 137,8 €/lt

    0

  3. Pixi Retinol Tonic Lotion Facial Toning 100ml

    Pixi Retinol Tonic Lotion Facial Toning 100ml

    Sensitive Skin

    14,85 €13,78 € 137,8 €/lt

    0

  4. Pixi Rose Tonic Lotion Facial Toning 100ml

    Pixi Rose Tonic Lotion Facial Toning 100ml

    Skin Type: All Skin Types

    16,50 €13,78 € 137,8 €/lt

    0