1. Seamuse Mykonos 1τμχ

    Seamuse Mykonos 1τμχ

    Usage: Body / Hands, Skin: All Skin Types

    Quantity: 35 / 70 gr
    2,30 € - 4,40 € from 62,86 €/kg

    0

  2. Seamuse Handmade Soap Bougainvillea 70g

    Seamuse Handmade Soap Bougainvillea 70g

    Usage: Hands / Body, Skin: All Skin Types

    4,40 € 62,86 €/kg

    0

  3. Seamuse Goat Milk 70gr

    Seamuse Goat Milk 70gr

    Usage: Face, Skin: Sensitive

    4,40 € 62,86 €/kg

    0

  4. Seamuse Handmade Soap Bars 4 Pieces

    Seamuse Handmade Soap Bars 4 Pieces

    Usage: Body, Skin: All Skin Types

    0

  5. Seamuse Soap Bar with Activated Charcoal 70g

    Seamuse Soap Bar with Activated Charcoal 70g

    Usage: Face, Skin: Oily

    5,10 € 72,86 €/kg

    0

  6. Seamuse Handmade Soap Bar

    Seamuse Handmade Soap Bar

    Usage: Hands, Skin: All Skin Types

    0

  7. Seamuse Handmade Soap 140gr

    Seamuse Handmade Soap 140gr

    Usage: Body, Skin: All Skin Types

    7,90 € 56,43 €/kg

    0

  8. Seamuse Handmade Soap Bar 35g

    Seamuse Handmade Soap Bar 35g

    Usage: Body, Skin: All Skin Types

    0

  9. Seamuse Handmade Soap 140gr

    Seamuse Handmade Soap 140gr

    Usage: Body, Skin: All Skin Types

    0

  10. Seamuse Sunny-Sani Chalkidiki 1τμχ

    Seamuse Sunny-Sani Chalkidiki 1τμχ

    Usage: Body / Hands, Skin: All Skin Types

    Quantity: 35 / 70 gr
    2,30 € - 4,40 € from 62,86 €/kg

    0

  11. Seamuse Rose Soap Bar 1 Piece

    Seamuse Rose Soap Bar 1 Piece

    Usage: Body, Skin: Dry

    Quantity: 35 / 70 gr
    2,30 € - 4,40 € from 62,86 €/kg

    0

  12. Seamuse Handmade Soap Fig With Poppy Seeds 35g

    Seamuse Handmade Soap Fig With Poppy Seeds 35g

    Usage: Body, Skin: All Skin Types

    2,30 € 65,71 €/kg

    0

  13. Seamuse Handmade Soap Olive Oil With Bentonite Clay 100g

    Seamuse Handmade Soap Olive Oil With Bentonite Clay 100g

    Usage: Hands / Body, Skin: All Skin Types

    4,40 € 44 €/kg

    0

  14. Seamuse Handmade Soap Olive Oil With Bentonite Clay 50g

    Seamuse Handmade Soap Olive Oil With Bentonite Clay 50g

    Usage: Hands / Body, Skin: All Skin Types

    2,30 € 46 €/kg

    0

  15. Seamuse Herbs of Crete

    Seamuse Herbs of Crete

    Usage: Body / Hands, Skin: All Skin Types

    Quantity: 35 / 70 / 140 gr
    2,30 € - 7,90 € from 56,43 €/kg

    0

  16. Seamuse Athens 1τμχ

    Seamuse Athens 1τμχ

    Usage: Body / Hands, Skin: All Skin Types

    Quantity: 35 / 70 gr
    2,30 € - 4,40 € from 62,86 €/kg

    0

  17. Seamuse Chios Handmade Soap Mandarin 35g

    Seamuse Chios Handmade Soap Mandarin 35g

    Usage: Hands / Body, Skin: All Skin Types

    2,30 € 65,71 €/kg

    0

  18. Seamuse Natural Aromatic Handmade Soap 70g

    Seamuse Natural Aromatic Handmade Soap 70g

    Usage: Hands / Body, Skin: All Skin Types

    4,40 € 62,86 €/kg

    0

  19. Seamuse Handmade Soap Lemongrass & Patchouli 70g

    Seamuse Handmade Soap Lemongrass & Patchouli 70g

    Usage: Hands / Body, Skin: All Skin Types

    4,40 € 62,86 €/kg

    0

  20. Seamuse Traditional Handmade Olive Oil Soap 100gr

    Seamuse Traditional Handmade Olive Oil Soap 100gr

    Usage: Hands / Body, Skin: All Skin Types

    4,40 € 44 €/kg

    0

  21. Seamuse Yogurt & Honey 70g Soap Bars

    Seamuse Yogurt & Honey 70g Soap Bars

    Usage: Body, Skin: All Skin Types

    4,40 € 62,86 €/kg

    0

  22. Seamuse Μαστίχα

    Seamuse Μαστίχα

    Usage: Body, Skin: All Skin Types

    Quantity: 70 / 140 gr
    4,40 € - 7,90 € from 56,43 €/kg

    0

  23. Seamuse Mandarin Chios 70g

    Seamuse Mandarin Chios 70g

    Usage: Body, Skin: All Skin Types

    4,40 € 62,86 €/kg

    0

  24. Seamuse Τεϊόδενδρο & Βρώμη

    Seamuse Τεϊόδενδρο & Βρώμη

    Usage: Body, Skin: All Skin Types

    Quantity: 70 / 140 gr
    4,40 € - 7,90 € from 56,43 €/kg

    0

  25. Seamuse Σύκο & Παπαρουνόσπορο

    0