1. Lux Enticing Musk Creamy Bubble Bath 560ml

    Lux Enticing Musk Creamy Bubble Bath 560ml

    Moisturizing, for Body

    from2,71 € 4,84 €/ltat 11 stores

    0

  2. Lux Magical Orchid Creamy Bubble Bath 600ml

    Lux Magical Orchid Creamy Bubble Bath 600ml

    Moisturizing, for Body

    from2,91 € 4,85 €/ltat 11 stores

    0

  3. Lux Secret Poppy Toning Shower Gel 600ml

    Lux Secret Poppy Toning Shower Gel 600ml

    Revitalization/Toning, for Body

    from2,71 € 4,52 €/ltat 14 stores

    0

  4. Lux Clarming Peony Bubble Bath 560ml

    Lux Clarming Peony Bubble Bath 560ml

    Revitalization/Toning, for Body

    from2,90 € 5,18 €/ltat 12 stores

    0

  5. Lux Soft Rose Creamy Bubble Bath 600ml

    Lux Soft Rose Creamy Bubble Bath 600ml

    Moisturizing, for Body

    from2,71 € 4,52 €/ltat 17 stores

    0

  6. Lux Moisturizing Shower Gel with Jasmine Scent 500ml

    0

  7. Lux Alluring Cashmere Shower Gel 560ml

    Lux Alluring Cashmere Shower Gel 560ml

    Moisturizing, for Body

    from2,99 € 5,34 €/ltat 9 stores

    0

  8. Lux Ylang Ylang & Neroli Oil Bottle Moisturizing Shower Gel 500ml

    0

  9. Lux Moisturizing Shower Gel 500ml

    Lux Moisturizing Shower Gel 500ml

    Moisturizing, for Body

    from2,17 € 4,34 €/ltat 3 stores

    0

  10. Lux Soft Rose Moisturizing Shower Gel with Rose Scent 500ml

    0

  11. Lux Hypnotic Hibiscus Creamy Bubble Bath 600ml

    Lux Hypnotic Hibiscus Creamy Bubble Bath 600ml

    Moisturizing, for Body

    from2,79 € 4,65 €/ltat 12 stores

    0

  12. Lux Velvet Jasmine Softening

    Lux Velvet Jasmine Softening

    Moisturizing, for Body

    from2,71 € 4,52 €/ltat 15 stores

    0

  13. Lux Refreshing Lily Bubble Bath 600ml

    Lux Refreshing Lily Bubble Bath 600ml

    Moisturizing/Revitalization/Toning, for Body

    from2,71 € 4,52 €/ltat 11 stores

    0

  14. Lux Bird Bubble Bath 250ml

    Lux Bird Bubble Bath 250ml

    Brightening, for Body

    from1,60 € 6,4 €/ltat 2 stores

    0

  15. Lux Secret Poppy Bubble Bath 380ml

    Lux Secret Poppy Bubble Bath 380ml

    Revitalization/Toning, for Hands

    2,65 € 6,97 €/lt

    0

  16. Lux Creamy Bubble Bath 2x750ml

    Lux Creamy Bubble Bath 2x750ml

    Revitalization/Toning, for Body

    from2,47 € 1,65 €/ltat 4 stores

    0

  17. Lux Velvet Bubble Bath 250ml

    Lux Velvet Bubble Bath 250ml

    Revitalization, for Body

    1,74 € 6,96 €/lt

    0

  18. Lux Peony Bubble Bath 250ml

    0

  19. Lux Secret Poppy Shower Gel 600ml

    0

  20. Lux Magical Orchid Bubble Bath 250ml

    0

  21. Lux Soft Bubble Bath 250ml

    0

  22. Lux Bubble Bath Gel 500ml

    Lux Bubble Bath Gel 500ml

    Moisturizing, for Body

    2,18 € 4,36 €/lt

    0

  23. Lux Sweet Dahlia Creamy Bubble Bath 600ml

    0

  24. Lux Bird Of Paradise & Roseship Oil Skin Renewal Moisturizing Shower Gel 500ml

    0

  25. Lux Freesia & Tea Tree Skin Purify Moisturizing Shower Gel 500ml

    Lux Freesia & Tea Tree Skin Purify Moisturizing Shower Gel 500ml

    Relaxing/Moisturizing, for Body

    from1,90 € 3,8 €/ltat 3 stores

    0

  26. Lux 2 in 1 Bubble Bath 5000ml

    0

  27. Lux Fig & Geranium Oil Bubble Bath in Gel Revitalizing 500ml

    Lux Fig & Geranium Oil Bubble Bath in Gel Revitalizing 500ml

    Moisturizing/Revitalization, for Body

    2,09 € 4,18 €/lt

    0