Fraijour
27 products
SerumFraijour Alchemic Ginsenoside Anti-aging Serum Eyes with Niacinamide & Peptides 25ml
For Anti-aging, With Peptides / Niacinamide / Panthenol


Facial CleansersFraijour Pro Moisture Enzyme Powder Wash Foam Facial Cleanser 1pcs
for Oil control / Antioxidant action, Skin: Acne-prone
Face MoisturisersFraijour Retin-collagen 3d Cream 50ml
Ingredient: Retinol/Collagen
from22,75 € at 2 stores
Facial TonersFraijour Retin-Collagen 3D Face Mist Facial Toning With Peptides & Hyaluronic Acid 200ml
με Peptides & Hyaluronic Acid
15,90 € 79,5 €/lt- Facial Cleansers
Fraijour Original Herb Wormwood Foam Facial Cleanser 150ml
Antioxidant action / Moisturizing, Skin: Sensitive
19,95 € 86,87 €/lt - Facial Cleansers
Fraijour Yuzu Honey All Clear Facial Cleansers Foam 250 ml
Skin: Sensitive
21,40 € 35,08 €/lt - Skin Care Sets
Fraijour Retin Collagen Skin Care Set for Moisturizing & Facial Cleaning
Contains: Toner / Eye Cream / Face Cream
- Facial Cleansers
Fraijour Original Herb Wormwood Facial Cleansers Foam 5ml
for Oil control, Skin: Sensitive
1,00 € 200 €/lt - Facial Toners
Fraijour Alchemic Ginsenoside Herbal Rx Facial Toning Liquid With Hyaluronic Acid 30ml
με Hyaluronic Acid
5,90 € 117,67 €/lt - Facial Cleansers
Fraijour Alchemic Ginsenoside Oil Facial Cleanser 30ml
for Oil control / Anti-aging, Skin: Sensitive
5,90 € 111,33 €/lt - Facial Cleansers
Fraijour Yuzu Honey Balm Facial Cleanser 50ml
for Moisturizing, Skin: Dry
13,88 € 168,4 €/lt - Face Moisturisers
Fraijour Yuzu Honey Enriched Cream 50ml
Ingredient: Hyaluronic Acid
from15,95 € at 2 stores - Facial Toners
Fraijour Facial Toner Liquid with Centella Asiatica Panthenol and Hyaluronic Acid
με Centella Asiatica & Panthenol
- Facial Cleansers
Fraijour Facial And Eye Cleansing Product 80gr
for Oil control, Skin: Oily/Acne-prone
23,50 € 293,75 €/kg