Organic Mimi
79 products






Hand CreamsOrganic Mimi Hand Cream Moisturizing Shea and Raspberry 50ml
Moisturizing, For Cracked Hands
3,95 € 79 €/lt- Hand Creams
Organic Mimi Recovery Hand Cream 50ml
Moisturizing & Regenerating, With Coconut Oil & Shea Butter
- Body Moisturisers
Organic Mimi Coconut & Kumquat Moisturizing Body Cream with Aloe Vera for Very Dry Skin 200ml
Hydration, for Very Dry Skin
- Bubble Bath
Organic Mimi Jelly Bubble Bath Deep Sleep Camellia & Lotus 200ml
Revitalization/Relaxing, for Body
8,95 € 44,75 €/lt - Body Moisturisers
Organic Mimi Almond & Papaya Moisturizing Cream Body for Dry/Very Dry Skin 200ml
Hydration, for Very Dry / Dry Skin
- Bubble Bath
Organic Mimi Relaxing Shower Gel with Lavender Scent 200ml
Relaxing, for Body
8,95 € 44,75 €/lt - Bubble Bath
Organic Mimi Moisturizing Shower Gel with Coconut Scent 100ml
Moisturizing, for Body
3,85 € 38,5 €/lt - Body Moisturisers
Organic Mimi Body Cream Deep Hydrating Almond & Verbena 100ml
Hydration, for All Skin Types Skin
- Body Moisturisers
Organic Mimi Body Butter Nutrition & Hydrating Shea & Jojoba 100ml
Hydration, for All Skin Types Skin
