Sapon
31 products






Facial CleansersSapon Dead Sea Mud Soap Soap Bar Facial Cleanser 110gr
for Moisturizing / Antioxidant action, Skin: All Skin Types
- Soap Bars
Sapon Handmade Face & Body Soap with Shea Butter & Olive Oil 100g
Usage: Body / Face, Skin: Dry
5,50 € 50 €/kg - Soap Bars
Sapon Handmade Soap with Activated Charcoal and Zeolite 100gr
Usage: Body, Skin: Oily
5,80 € 50 €/kg - Facial Cleansers
Sapon Handmade Honeybee Soap Soap Bar Facial Cleanser 110gr
Antioxidant action / Anti-aging, Skin: Dry/Sensitive
5,90 € 53,64 €/kg - Soap Bars
Sapon Handmade Face & Body Soap With Activated Charcoal & Coconut & Olive Oil 115gr
Usage: Body / Face, Skin: Oily
7,70 € 46,09 €/kg - Body Moisturisers
Sapon Pearl Moisturizing Body Butter with Shea Butter & Aloe Vera for All Skin Types 200ml
Hydration, for All Skin Types Skin
11,90 € 59,5 €/lt - Body Moisturisers
Sapon Moisturizing Cream Body with Aroma Vanilla for Dry Skin 250ml
Hydration, for Dry Skin
13,50 € 54 €/lt - Eye Moisturisers
Sapon Rich Eye Moisturiser 30ml
Moisturizing/Dark Circles | with Peptides
-21%price drop - Serum
Sapon Face Serum 30ml
For Anti-aging / Hydration, With Hyaluronic / Panthenol
from22,10 € at 2 stores