Toskani
28 products


Cellulite & Slimming FirmersToskani Silhouette Gel for Slimming Cellulite and Retention 200ml
Slimming / Decongestion / Cellulite
Facial TonersToskani Bamboo Hydratonic Facial Toner Lotion 200ml
Combination / Oily Skin
32,00 € 160 €/lt

Special Food SupplementsToskani Food Supplement 14 x 140ml
Action: Weight Loss / Action - Boost / Training
from40,00 € at 2 stores- Serum
Toskani Radiance Topical Anti-Aging Ampoule Serum For Face With Vitamin C & Niacinamide For Brightening & Dark Spots 15x2ml
For Anti-aging / Dark Spots / Radiance, With Vitamin C / Niacinamide
from56,66 € at 2 stores - Face Moisturisers
Toskani Radiance Cream Day 50ml
Αnti-aging / Moisturizing Επιδερμίδα: All Skin Types Day all ages
- Serum
Toskani Vitaflash Topical Anti-aging Ampoule Serum for Face with Vitamin C & Peptides for Detoxifying & Brightening 5x2ml
For Anti-aging / Radiance, With Peptides / Vitamin C / Hyaluronic
- Sunscreens
Toskani Sun Shiel-D Mineral Sunscreen Face Stick SPF50+
Mineral, Skin: Sensitive
from36,90 € at 2 stores - Sunscreens
Toskani Sun Shield Waterproof Sunscreen For Face & Body SPF50+ Spray 200ml
Skin: All Types
44,00 € 220 €/lt - Facial Cleansers
Toskani Purifying Cleanser Liquid Facial Cleanser 200ml
Antioxidant action / Oil control, Skin: Combination/Oily
45,00 € 220 €/lt - Serum
Toskani Anti-pollution Anti-aging Ampoule Serum for Face with Niacinamide for Dark Spots 15x2ml
For Anti-aging / Dark Spots, With Niacinamide
from51,66 € at 2 stores - Serum
Toskani Sensitive Skin Soothing and Moisturizing Face Serum with Vitamin C and Panthenol for Revitalization 15x2ml
For Hydration, With Vitamin C / Panthenol
from51,66 € at 2 stores - Serum
Toskani LipoProteoglycans Topical Moisturizing and Anti-aging Ampoule Serum for Face 15x2ml
For Anti-aging / Hydration
- Face & Eye Masks
Toskani Night Reverse Intensive Face Mask 50ml
for Hydration / Detoxification / Regeneration
90,00 € 1.800 €/lt
