Urban Veda
19 products
Facial CleansersUrban Veda Neem + Botanics Daily Purifying Face Wash Cream Facial Cleanser 150ml
Skin: Oily/Acne-prone
14,00 € 93,33 €/lt
Face MoisturisersUrban Veda Purifying Cream Night 50ml
Moisturizing Επιδερμίδα: Oily Night all ages
from19,80 € at 2 stores



Face MoisturisersUrban Veda Soothing Clarifying Cream Night 50ml
Moisturizing Επιδερμίδα: Sensitive Night all ages
- Face Moisturisers
Urban Veda Reviving Cream Day 50ml
Αnti-aging Επιδερμίδα: All Skin Types Day all ages
- Face Moisturisers
Urban Veda Radiance Replenishing Night Cream Cream Night 50ml
Moisturizing Επιδερμίδα: Dry Night all ages
- Facial Cleansers
Urban Veda Urban Veda Gel Facial Cleanser 20ml
for Moisturizing, Skin: Dry/Dehydrated
3,80 € 190 €/lt - Facial Cleansers
Urban Veda Tumeric + Botanics Daily Radiance Facial Wash Cream Facial Cleanser 150ml
Skin: Dry/Dehydrated
14,00 € 93,33 €/lt - Facial Cleansers
Urban Veda Sandalwood + Botanics Soothing Daily Face Wash Cream Facial Cleanser 150ml
Soothing, Skin: Sensitive
14,00 € 93,33 €/lt - Face Moisturisers
Urban Veda Sandalwood + Botanics Soothing Day Cream Cream Day 50ml
Moisturizing Επιδερμίδα: Sensitive Day all ages