1. Tropiclean Fresh Breath for Tartar & Plaque 118ml

    Tropiclean Fresh Breath for Tartar & Plaque 118ml

    Flavor: Peanut Butter

    from19,79 € 167,71 €/ltat 8 stores

    0

  2. Nanosanitas Advanced Oral Care for Tartar & Plaque 35ml

    Nanosanitas Advanced Oral Care for Tartar & Plaque 35ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Vanilla

    from18,43 € 526,57 €/ltat 3 stores

    0

  3. Top User Rated
    Tropiclean Fresh Breath Clean Teeth Oral Care Gel
    Top User Rated

    Tropiclean Fresh Breath Clean Teeth Oral Care Gel

    Flavor: Peanut Butter

    59 / 118 ml
    14,90 € - 23,00 € from 194,92 €/ltat 9 stores

    0

    Amazing product, I love the taste!
    5

    15 members found this review helpful

    I.Iris

    I.Iris

  4. Candioli DentalMax for Tartar & Plaque 50ml

    Candioli DentalMax for Tartar & Plaque 50ml

    Suitable for Cats too

    from8,90 € 178 €/ltat 3 stores

    0

  5. Beaphar Tooth Gel for Tartar & Plaque 100gr

    Beaphar Tooth Gel for Tartar & Plaque 100gr

    Suitable for Cats too, Flavor: Liver

    from10,49 € 104,9 €/kgat 5 stores

    0

  6. VetIQ Teething for Gums 50gr

    VetIQ Teething for Gums 50gr

    for Puppy, Flavor: Bay Leaf Mint

    from8,00 € 160 €/kgat 4 stores

    0

  7. Tropiclean Fresh Breath Oral Care Kit for Tartar & Plaque 59ml

    Tropiclean Fresh Breath Oral Care Kit for Tartar & Plaque 59ml

    for Puppy, Flavor: Bay Leaf Mint

    from16,49 € 279,49 €/ltat 3 stores

    0

  8. Tvm Bucogel for Tartar & Plaque 50ml

    0

  9. Bugalugs Gel for Dogs & Cats Against Tartar & Plaque 200ml

    Bugalugs Gel for Dogs & Cats Against Tartar & Plaque 200ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    15,95 € 79,75 €/lt

    0

  10. Vet's Best Dental Care Kit for Tartar & Plaque 100gr

    0

  11. Toothpaste Mplabo Buccaclean for Tartar & Plaque 30ml

    Toothpaste Mplabo Buccaclean for Tartar & Plaque 30ml

    Suitable for Cats too

    from16,39 € 546,33 €/ltat 3 stores

    0

  12. Vetapro Gel for Gums 60ml

    0

  13. Tropiclean Gel for Tartar & Plaque 35ml

    Tropiclean Gel for Tartar & Plaque 35ml

    Flavor: Calf

    from19,00 € 542,86 €/ltat 3 stores

    0

  14. TraumaPet Oral Hygiene Gel 10ml

    0

  15. Tropiclean Fresh Breath Clean Teeth Oral Care Gel for Tartar & Plaque 59ml

    0

  16. Tropiclean Gel for Tartar & Plaque 30ml

    Tropiclean Gel for Tartar & Plaque 30ml

    Flavor: Bay Leaf Mint

    from24,78 € 826 €/ltat 3 stores

    0

  17. JMS Gel for Tartar & Plaque

    0

  18. Tropiclean Gel for Tartar & Plaque 35ml

    0

  19. Tropiclean Tartar Control & Fresh Breath Oral Care Set Small Medium Tropiclean

    0

  20. Tropiclean Fresh Breath Puppy Clean Teeth Gel for Tartar & Plaque 59ml

    Tropiclean Fresh Breath Puppy Clean Teeth Gel for Tartar & Plaque 59ml

    for Puppy, Flavor: Bay Leaf Mint

    from15,60 € 264,41 €/ltat 6 stores

    0

  21. Tropiclean Gel for Tartar & Plaque 59ml

    Tropiclean Gel for Tartar & Plaque 59ml

    Flavor: Bay Leaf Mint

    11,60 € 196,61 €/lt

    0

  22. Gel for Tartar & Plaque 12 Pieces

    0

  23. Canina Gel for Tartar & Plaque 50ml

    Canina Gel for Tartar & Plaque 50ml

    Suitable for Cats too

    11,80 € 236 €/lt

    0

  24. Tropiclean Smoked Beef Brisket for Tartar & Plaque 118ml

    0

  25. Tropiclean Peanut Butter & Honey for Tartar & Plaque 59ml

    0

  26. Francodex Dental Gel Soothing Puppies for Gums 50g

    Francodex Dental Gel Soothing Puppies for Gums 50g

    for Puppy, Flavor: Bay Leaf Mint

    from12,50 € 250 €/kgat 3 stores

    0

  27. Tropiclean Hickory Smoked Bacon for Tartar & Plaque 59ml

    0

  28. Trixie Gel for Gums 100gr

    Trixie Gel for Gums 100gr

    Flavor: Beef

    from4,70 € 47 €/kgat 2 stores

    0

  29. Tafarm Pet Fresh Spray Pump for Tartar & Plaque 125ml

    Tafarm Pet Fresh Spray Pump for Tartar & Plaque 125ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    8,75 € 70 €/lt

    0

  30. NBP Products Max Cosmetic for Tartar & Plaque 200ml

    0

  31. Beaphar Gel for Tartar & Plaque

    Beaphar Gel for Tartar & Plaque

    Suitable for Cats too, Flavor: Liver

    0

  32. Tropiclean Fresh Breath Advanced Whitening Oral Care Kit for Tartar & Plaque 59ml

    0

  33. Intuizoon Oralis Gel for Tartar & Plaque 50ml

    0