1. Plaque Off Dog Dental Powder against Bad Breath for Small Breeds

    0

  2. Candioli Dental Spray Bay Leaf Mint Dog Mouth Wash against Bad Breath

    Candioli Dental Spray Bay Leaf Mint Dog Mouth Wash against Bad Breath

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    50 / 125 ml
    4,79 € - 7,96 € from 63,68 €/ltat 5 stores

    0

  3. Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Virbac Cet Enzymatic for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, for Adult Dog, Flavor: Chicken

    from13,00 € 185,71 €/kgat 5 stores

    0

  4. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit for Tartar & Plaque 70g

    Suitable for Cats too, Flavor: Chicken

    from18,80 € 268,57 €/kgat 3 stores

    0

  5. PlaqueOff Treats for Tartar & Plaque 13 Pieces

    0

  6. Dentihex for Tartar & Plaque 20g

    Dentihex for Tartar & Plaque 20g

    Suitable for Cats too, Flavor: Vanilla

    from11,50 € 575 €/kgat 3 stores

    0

  7. Animal Toothbrush for Gums

    0

  8. Animal Toothbrush for Oral Hygiene

    0

  9. Beaphar Toothbrush for Tartar & Plaque 50gr

    Beaphar Toothbrush for Tartar & Plaque 50gr

    Suitable for Cats too, for Adult Dog

    from3,80 € 76 €/kgat 8 stores

    0

  10. Brit Toothbrush for Oral Hygiene 140g

    Brit Toothbrush for Oral Hygiene 140g

    Suitable for Cats too

    11,90 € 85 €/kg

    0

  11. Vet's Best Clean Teeth Finger Pads for Tartar & Plaque 100g 50pcs

    0

  12. Beaphar Toothpaste for Tartar & Plaque 100ml

    Beaphar Toothpaste for Tartar & Plaque 100ml

    Suitable for Cats too, for Puppy, Flavor: Liver

    from5,40 € 54 €/ltat 9 stores

    0

  13. Candioli Dentalpet for Tartar & Plaque 50ml

    Candioli Dentalpet for Tartar & Plaque 50ml

    Suitable for Cats too

    from7,90 € 158 €/ltat 4 stores

    0

  14. Madpet Plaque Attack for Tartar & Plaque 80gr

    Madpet Plaque Attack for Tartar & Plaque 80gr

    Suitable for Cats too

    from14,00 € 175 €/kgat 4 stores

    0

  15. Trixie Thimble for Oral Hygiene 200g 2 Pieces

    Trixie Thimble for Oral Hygiene 200g 2 Pieces

    Suitable for Cats too

    from1,99 € 9,95 €/kgat 10 stores

    0

  16. Nanosanitas Advanced Oral Care for Tartar & Plaque 35ml

    Nanosanitas Advanced Oral Care for Tartar & Plaque 35ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Vanilla

    from18,43 € 526,57 €/ltat 3 stores

    0

  17. Bugalugs Spray for Tartar & Plaque 200ml

    Bugalugs Spray for Tartar & Plaque 200ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    13,50 € 67,5 €/lt

    0

  18. Tropiclean Fresh Breath Advanced Whitening for Tartar & Plaque 470ml

    Tropiclean Fresh Breath Advanced Whitening for Tartar & Plaque 470ml

    Suitable for Cats too, for Adult Dog, Flavor: Bay Leaf Mint

    from16,45 € 35 €/ltat 6 stores

    0

  19. Tropiclean Fresh Breath Drops for Bad Breath 65ml

    Tropiclean Fresh Breath Drops for Bad Breath 65ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    from8,84 € 136 €/ltat 7 stores

    0

  20. Trixie Toothbrush for Tartar & Plaque 4 Pieces

    0

  21. Virbac Vet Aquadent for Tartar & Plaque 250ml

    Virbac Vet Aquadent for Tartar & Plaque 250ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    from19,90 € 79,6 €/ltat 8 stores

    0

  22. Trixie Toothbrush for Tartar & Plaque 4 Pieces

    0

  23. VetIQ 2in1 Denti Care for Tartar & Plaque 250ml

    VetIQ 2in1 Denti Care for Tartar & Plaque 250ml

    Suitable for Cats too

    from10,40 € 41,6 €/ltat 6 stores

    0

  24. Animal Toothbrush for Tartar & Plaque

    0

  25. Bio Petactive Biodent Enzymatic Toothpaste for Tartar & Plaque 100ml

    Bio Petactive Biodent Enzymatic Toothpaste for Tartar & Plaque 100ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Vanilla

    from10,45 € 104,5 €/ltat 4 stores

    0

  26. Candioli DentalMax for Tartar & Plaque 50ml

    Candioli DentalMax for Tartar & Plaque 50ml

    Suitable for Cats too

    from8,90 € 178 €/ltat 3 stores

    0

  27. PlaqueOff Toothbrush for Tartar & Plaque 25ml

    PlaqueOff Toothbrush for Tartar & Plaque 25ml

    Suitable for Cats too

    from10,60 € 424 €/ltat 5 stores

    0

  28. Orozyme Canine Small Oral Collagen Strips for Tartar & Plaque 224g 24 Pieces

    0

  29. Bio Petactive Biodent Hexidine for Tartar & Plaque 250ml

    0

  30. Tafarm Petfresh Paste for Tartar & Plaque 70gr

    Tafarm Petfresh Paste for Tartar & Plaque 70gr

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    from6,88 € 98,29 €/kgat 5 stores

    0

  31. Healthy Pet Diamond White Teeth for Tartar & Plaque 100gr

    0

  32. TraumaPet Mouth Gel for Tartar & Plaque 75ml

    TraumaPet Mouth Gel for Tartar & Plaque 75ml

    Suitable for Cats too

    from12,34 € 164,53 €/ltat 4 stores

    0

  33. Tafarm Fresh Bright for Tartar & Plaque 105gr

    Tafarm Fresh Bright for Tartar & Plaque 105gr

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    from10,90 € 103,81 €/kgat 2 stores

    0

  34. VetIQ Denti-Care 2in1 Paste for Tartar & Plaque 70gr

    VetIQ Denti-Care 2in1 Paste for Tartar & Plaque 70gr

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    9,80 € 140 €/kg

    0

  35. Bugalugs Toothpaste for Tartar & Plaque 75gr

    Bugalugs Toothpaste for Tartar & Plaque 75gr

    Suitable for Cats too, for Puppy

    9,94 € 132,53 €/kg

    0

  36. dr Seidel Deo Toothpaste Green Parsley for Tartar & Plaque 105gr

    dr Seidel Deo Toothpaste Green Parsley for Tartar & Plaque 105gr

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    from8,99 € 85,62 €/kgat 2 stores

    0

  37. PlaqueOff Treats for Tartar & Plaque 60gr

    PlaqueOff Treats for Tartar & Plaque 60gr

    Suitable for Cats too

    from7,46 € 124,33 €/kgat 24 stores

    0

  38. Nature's Protection Superior Care Snack Oral Care Poultry 75gr

    Nature's Protection Superior Care Snack Oral Care Poultry 75gr

    Suitable for Cats too, for Adult Dog

    from2,88 € 38,4 €/kgat 3 stores

    0

  39. Beaphar Tooth Gel for Tartar & Plaque 100gr

    Beaphar Tooth Gel for Tartar & Plaque 100gr

    Suitable for Cats too, Flavor: Liver

    from10,49 € 104,9 €/kgat 5 stores

    0

  40. Trixie Mouth Wash for Oral Hygiene 300ml

    0

  41. Healthy Pet Diamond White Teeth for Tartar & Plaque 220gr

    0

  42. Nunbell Pet Dog Dental Care Toothbrush

    0

  43. VetIQ Planet Line 2 in 1 Gum Shield for Tartar & Plaque 100ml

    VetIQ Planet Line 2 in 1 Gum Shield for Tartar & Plaque 100ml

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    from11,90 € 119 €/ltat 2 stores

    0

  44. Total Dna – Pet Edition The Most Detailed Genetic Analysis of Your Dog or Cat Origin Health & Behavior

    0

  45. Mastic Pet Stick for Tartar & Plaque 100gr

    Mastic Pet Stick for Tartar & Plaque 100gr

    Suitable for Cats too, for Puppy, Flavor: Chicken

    from2,85 € 28,5 €/kgat 2 stores

    0

  46. Record Toothbrush for Gums 2 Pieces

    0

  47. Trixie Mouth Wash for Tartar & Plaque 50ml

    Trixie Mouth Wash for Tartar & Plaque 50ml

    Suitable for Cats too

    from5,18 € 103,6 €/ltat 3 stores

    0

  48. Trixie Dental Care for Tartar & Plaque 201g 50 Pieces

    Trixie Dental Care for Tartar & Plaque 201g 50 Pieces

    Suitable for Cats too, Flavor: Bay Leaf Mint

    from5,55 € 27,61 €/kgat 5 stores

    0