Dermena
13 products


ShampoosDermena RevitalizePro Shampoos against Hair Loss for Damaged Hair 200ml
Treatment: Hair Loss, Hair Type: Damaged
18,90 € 94,5 €/lt
ShampoosDermena Men Shampoos against Hair Loss for All Hair Types 200ml
Treatment: Hair Loss, Hair Type: All Types
18,90 € 94,5 €/lt
Hair ConditionersDermena Strengthening Hair Conditioner 200ml
for Brightening, Repair
19,90 € 99,5 €/lt
ShampoosDermena Plus Shampoos against Dandruff & Hair Loss for Normal Hair 200ml
Treatment: Hair Loss / Dandruff, Hair Type: Normal
20,90 € 104,5 €/lt- Shampoos
Dermena Molecule Regen 7 Shampoos against Hair Loss 200ml
Treatment: Hair Loss
21,90 € 109,5 €/lt - Hair Conditioners
Dermena Hair Care Men Lotion Hamujä Y Wypadanie Wå'osã³w 150ml
for Hair Loss
25,90 € 149,2 €/lt