1. Ktima CHatzimichali Red Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Red Dry 750ml

    Variety: Cabernet Sauvignon

    from15,06 € 19,39 €/ltat 7 stores

    0

  2. Ktima CHatzimichali Alfega White Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Alfega White Dry 750ml

    Variety: Sauvignon Blanc / Malagouzia / Robola

    14,50 € 13,8 €/lt

    0

  3. Ktima CHatzimichali Alfega Red Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Alfega Red Dry 750ml

    Variety: Cabernet Sauvignon / Cabernet Franc / Merlot

    from12,68 € 16,87 €/ltat 2 stores

    0

  4. Ktima CHatzimichali Kapnias Red Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Kapnias Red Dry 750ml

    Variety: Cabernet Sauvignon

    from28,88 € 31,19 €/ltat 5 stores

    0

  5. Ktima CHatzimichali Oak White Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Oak White Dry 750ml

    Variety: Malagouzia

    from13,50 € 17,87 €/ltat 2 stores

    0

  6. Ktima CHatzimichali White Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali White Dry 750ml

    Variety: Sauvignon Blanc / Assyrtiko

    15,00 € 19,96 €/lt

    0

  7. Ktima Chatzimichali Le Rouge Red Dry 750ml
    Wines

    Ktima Chatzimichali Le Rouge Red Dry 750ml

    Variety: Cabernet Franc / Grenache Rouge / Merlot / Shiraz

    5,39 € 7,19 €/lt

    0

  8. Ktima CHatzimichali Cabernet Sauvignon Red Dry 375ml

    0

  9. Ktima CHatzimichali Kryovrysi White Dry 750ml

    0

  10. Ktima CHatzimichali Bed Red Dry 750ml

    0

  11. Ktima CHatzimichali Dryos Estate Red Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Dryos Estate Red Dry 750ml

    Variety: Cabernet Sauvignon / Merlot / Xinomavro

    from17,85 € 23,73 €/ltat 2 stores

    0

  12. Ktima CHatzimichali Opous IV Red Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Opous IV Red Dry 750ml

    Variety: Cabernet Franc

    from47,00 € 62,67 €/ltat 2 stores

    0

  13. Ktima Chatzimichali Le Blanc White Dry 750ml
    Wines

    Ktima Chatzimichali Le Blanc White Dry 750ml

    Variety: Blend of Varieties

    5,39 € 7,19 €/lt

    0

  14. Ktima CHatzimichali Multivarietal Red Dry Varietal 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Multivarietal Red Dry Varietal 750ml

    Variety: Cabernet Sauvignon / Grenache Rouge / Merlot / Syrah

    from9,04 € 12,01 €/ltat 5 stores

    0

  15. Ktima CHatzimichali White Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali White Dry 750ml

    Variety: Chardonnay

    9,42 € 12,56 €/lt

    0

  16. Ktima CHatzimichali White Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali White Dry 750ml

    Variety: Chardonnay / Athiri / Assyrtiko / Robola

    from9,90 € 13,13 €/ltat 3 stores

    0

  17. Polypoikilakos Rosé 2024 Chatzimichali 750 Ml

    0

  18. Ktima CHatzimichali Rosé Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Rosé Dry 750ml

    Variety: Merlot / Sauvignon Blanc / Syrah / Rhodite

    from11,27 € 14,93 €/ltat 3 stores

    0

  19. Ktima CHatzimichali White Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali White Dry 750ml

    Variety: Sauvignon Blanc

    13,56 € 18,08 €/lt

    0

  20. Ktima CHatzimichali Choulevaina White Dry 750ml

    0

  21. Ktima CHatzimichali Drysbey Red Dry 750ml

    0

  22. Ktima CHatzimichali Red Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Red Dry 750ml

    Variety: Limnio / Schioppettino

    16,68 € 21,53 €/lt

    0

  23. Ktima Chatzimichali Alfega Sauvignon Blanc Fume White Dry 750ml

    0

  24. Ktima CHatzimichali Oak White Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Oak White Dry 750ml

    Variety: Chardonnay / Assyrtiko / Rhodite

    20,20 € 18,73 €/lt

    0

  25. Ktima Chatzimichali White Dry 750ml

    0

  26. Ktima CHatzimichali Kapnias White Dry 750ml

    0

  27. Ktima CHatzimichali Red Dry 750ml
    Wines

    Ktima CHatzimichali Red Dry 750ml

    Variety: Cabernet Sauvignon

    26,60 € 35,47 €/lt

    0

  28. Ktima CHatzimichali Alargino Red Dry 750ml

    0

  29. Ktima CHatzimichali Alargino Red Dry 1500ml

    0